Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Hakkımızda

Firmamız 10 yılı aşan deneyim ve bilgi birikintisiyle sizlere hizmet vermektedir. Gittikçe büyüyen ve farklılık gösteren bu sektörde özverili ve prensipli çalışmalarımızla yorulmadan durmadan siz değerli müşterilerimize hizmet etmek ve sizlerin mutluluğuna bir nebze ortak olmaktır.

Bu amaca ulaşma yolundaki prensibimiz 'maksimum' kalite 'minimum' fiyattır. Başarılı, profesyonel, deneyimli ekibimiz ve güler yüzümüz sizden gelen fikirlerle ve bizden gelen önerilerle ömrümüzün en güzel anılarına ve en güzel anlarına ortak oluyoruz. Çok çeşitli bol anılı "Nikah Şekeri" ve sizi anlatan "Davetiye" hayatınızın her anında minnet duyacağınız insanlar kadar yakın olan bir internet adresiyle seçilmeyi bekliyoruz...

"Özel İnsanlar Özel Firmalarla Çalışır."

Firmamız:

Şeker Çeşitlerimiz: Nikah Şekeri, Bebek Şekeri, Sünnet Şekeri, Mevlüt Şekeri,  Kına Şekeri, Şeker Çeşitlerimiz Sizlerin hizmetindedir.

Davetiye Kataloglarımız: Ezgi Davetiye, Ebru Davetiye, Kıvılcım Davetiye, Ela Davetiye, Dilek Davetiye, Yağmur Davetiye, Sedef Davetiye, Kristal Davetiye, Rengarenk Davetiye, Ekonom Davetiye, Orkide Davetiye, Alara Davetiye, Koza Davetiye, Ela Elite Davetiye, Orkide VIP Davetiye, Moda Davetiye, Erdem Davetiye, Davetiye Çeşitlerimiz Sizlerin hizmetindedir.