Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Şartlar & Koşullar

 Genel Satış Şartları

 1. Fiyatlar en az 100 adet için belirlenmiş fiyatlardır
 2. Tüm ürünlerde isim etiketi vardır ve ücretsizdir.
 3. Talep edilirse ürüne mıknatıs eklenir.(Ücretsizdir)
 4. İsimler kurdeleye baskı yapılabilir. Kurdeleye baskı bedeli 500 adet ürüne kadar + 40 TL'dir.
 5. Ürün isteğinize göre lavantalı ya da badem şekerli hazırlanabilir. Fakat bazı ürünler sadece şeker ya da sadece lavanta konulmaya uygundur. Görsellerde ve ürün içeriğinde bu şekilde olan durumlar özellikle belirtilmektedir.
 6. Teslimat süresi, ürün miktarına göre minimum 4, maksimum 7 iş günüdür. Gecikme yaşanabilecek ürünler size 2 gün içinde maille ve telefonla bildirilerek süre için onayınız alınmaktadır.
 7. Sipariş süresi ödemenin tarafımıza ulaştığı gün başlar.
 8. Ürünlerde ekran görüntüsü ile orijinali arasında renk tonlarında farklılıklar olabilir. Bu farklılık çok büyük olma ihtimali olmamakla birlikte bazı bilgisayar ekranında bu durumlar yaşanabilir. Renk tereddüdü duyulan ürün ile ilgili bizimle e-posta yoluyla iletişim kurarak teyit alınız.
 9. Deniz kabukları, denizyıldızları gibi ürünlerde renk ve boy farklılıkları olabilir. Bu ürünlerde renk ve ebat seçimi firmamızca da seçim şansı bulunmamaktadır.  Ayrıca doğal denizyıldızları hoş bir koku taşımazlar. Bu ürünlerin kokusu ile ilgili şikâyetler dikkate alınmamaktadır. Tavsiyemiz doğal denizyıldızlarında sadece lavanta uygulaması yaptırarak kokunun azalmasını ve bastırılmasını sağlayabilirsiniz.
 10. Tüm ürünlerimizde kurdele ve yazı etiketlerinde firmamızın web adresi yazısı yer almaktadır. İstemiyor iseniz bunu mutlaka sipariş formunda belirtiniz.
 11. Ağır objeli ürünlere ve cam süslere mıknatıs uygulaması yapılmamaktadır.
 12. Fiyatlarımıza kdv dahil değildir.
 13. Sitemizde yer alan her ürünün stoklarımızda mevcut garantisi bulunmamaktadır. Birçok ürün sipariş ve talebe göre hazırlanmaktadır. Sitemiz güncel olmasına rağmen bazı ithal ürünler ithalatçı firma stoklarında tükenmiş olabilir. Bu tür durumlar ürünün geç gönderilmesine neden olacağından size öncelikle durum 2 gün içinde bildirilerek onayınız istenir yada ödemeniz belirdiğiniz hesabınıza iade edilir.
 14. Havale ve EFT ödemelerinizde bankalar tarafından istenecek komisyon vb tahsilâtlardan firmamız sorumlu değildir. Bu tür kesintiler yaşamak istemiyorsanız ödemenizi bankaların internet şubelerinden, ATM’lerden yada PTT’den posta çeki hesabımıza yapmanızı öneririz.
 15. Dizgisi gönderilerek yer alan bilgilerin doğruluğu onaylanmış davetiye ve yazılı baskılardan firmamız sorumlu değildir.
 16. Firmamız ürününün şeklini, niteliğini, teslim süresini, kargo adres bilgisini, vb. içeriğini yani satışı etkileyen genel niteliklerde sözlü olarak belirtilen talepleri dikkate almamaktadır. Bu taleplerin mutlaka yazılı olarak e-posta yoluyla bildirilmesi ve karşılıklı teyidi ile mümkündür.
 17. Firmamız müşterilerimizin sipariş, ödeme, kargo, telefon vb. bilgilerini saklı tutmakta ve bu bilgileri talep eden 3. şahıslarla asla paylaşmamaktadır.
 18. Yaşanabilecek tüm problemlerde öncelikle şikayet ve talebin firmamızda e-posta yoluyla bildirilmesi gerekmektedir. Şikayet ve gerekçeleri firmamıza bildirilmemiş konular için direk girişilebilecek hukuki davalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Bu konuda oluşabilecek hukuki davalar T.C. İstanbul Mahkemeleri salahiyetlidir.